Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

czwartek, 7 stycznia 2016

6 styczeń 


hejo
mimo że dzisiaj święto... i takie moje małe święto bo mam dziś imieninki to ja ciężko pracuje....
wieczorkiem IS (Integracja Sensoryczna ) a więc moje ulubione huśtawki, wałeczki,piłeczki z kolcami i szczoteczki.... i tak... tu się huśtam a do tego muszę starać się jakoś utrzymać równowagę a do tego oglądanie i pokazywanie i ja to wszystko muszę ogranac... nie będę ukrywał że to baaardzo trudne ale już coraz lepiej mi to wychodzi... coraz mniej lęku a coraz więcej radości i same korzyści:-)
nawet dziś gotowalem zupę groszkowa podczas cwiczonek; -)
jutro mam mieć wkoncu zajęcia z Nowa Ciocia... opowiem Wam napewno co i jak a teraz uciekam lulu.... buziaki w nosalki pa
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz