Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

wtorek, 13 stycznia 2015

udało sie;-)hip hip hura udało sie zrobić badanko to o ktorym Wam wczoraj opowiadałem ... już teraz wiem ze nazywa sie ono EEG główki ;-) dostałem taki śmieszną czapulke i miałem w niej usnąc ,jednak nie byłbym sobą gdybym troszke nie poszalał -po godzinke jednak poddałem sie ;-) cały dzionke nie moglem spać ale bylo tyle atrakcji ze nawet nie było zbytnio mowy o drzemce.... a wiec od poczatku....rankiem śniadnko ,aminki,leki ,ćwiczonka z wujciem Michałem a potem wujo Jurek przyjechal po nakretki a ja paluszkiem pokazywalem z mamcia aby ruszali sie hehe mamulka wolala   "ruchy ruchy karaluchy" a ja po swojemu "ej " ;-)
taki to szalony dzionek .... jutro czeka mnie lzejszy dzionek a w czwartek Zakopane ale to jeszcze Wam o tym opowiem ...buziaki w nosalki pa;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz