Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

poniedziałek, 12 stycznia 2015

piku piku

hej hej .... o rany co to rano było....dość ze rodzice rankiem zapomnieli mi dać śniadanka to jeszcze ubrali mnie ,buch w samochód i brum brum...wołałem po swojemu "śniadanko ,śniadanko" ale nie działało jednak po dojechaniu na miejsce okazało sie że to badanka no a na badanka trzeba mieć brzusio pusty.... grzecznie z uśmiechem wszedłem do pokoiku i co ...spodobala mi sie lampa więc nie zbyt mnie interesowalo co sie działo ...trosze minke złośliwa zrobilem gdy Pani piku pik w rączke ciachneła ale po chwili (jako duży, dzielny facet) już uśmiech był ...nawet pochwalony zostałem że wszytskie takie dzieciki powinny być ale jestem z siebie dumny, jednak po pobycie na IT przyzwyczaiłem sie do igiełek ,wenflonków i nie sa mi one straszne....
szybciutko do domku na śniadanko...potem wygibaski z Wujciem Michalem no i oczywiscie z mamcia a potem ...... laba z tatulkiem bo mamcia z Wujem Tomkiem ogrania sprawe koncerciku ...ale cisza ...ja Wam nic narazie nie zdradze ..już za dni pare sie wszystkiego dowiecie;-)
Teraz zmykam spać bo jutro jede znowu na badanko tym razem główki jak mi tam prądki biegają po głowce czy cosisik takiego a najgorsze jest ze nie moge zasnąc przez cały dzionek ...jutro wszystko Wam pokaże ;-)buziaki w nosalki pa;-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz