Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

poniedziałek, 5 stycznia 2015

sanki po tuningu 


czesc  hura wkoncu sie doczekalem moich śniegu i wyprobowania moich saneczek troszke po tuningu.... tatulek i dziadziuś przerobili mój stary fotelki i teraz moge smigac na nim na saneczkach .... no co, chore dzieci też chca sobie pojeżdzić  nie wiedzialem że zima może sprawić tyle radochy ...na dodatek dziadek a potem i ja rzucaliśmy śniegiem no i chyba na cale osiedle bylo słychać jak wołałem z radosci  och kurczaczek jutro też szykuje sie sie na saneczki tylko zeby znowu śnieg nie wyparowal w nocy;-) oj ile to wrażen dziś było wiec zmykam chrapciac a dla Was buziaki w nosalki 
acha pamietajcie o moim wydarzonku 1% i zachecajcie znajomych do przekazywania go dla mojej osóbki wiecej fotek na fb ;-)
https://www.facebook.com/events/1393146050981278/
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz