Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

poniedziałek, 23 czerwca 2014

Swieta?
Czesć znajomi ;-)
HOHO co to się podziało dzisiaj-troche mi kogoś brakuje w domku .... no tatulka gdzies wcieło ...wiecie cos może o tym bo mamcia tak zbytnio mi nie chce zdradzić tajemnicy gdzie on zaginął ;-) Cwiczonka z wujciem uważam za zaliczone bo po nich oczywiście obiadek i długie drzymanko więc zmęczenie było ;-) Mamulka jeżdzi i przywozi tyyyyle nakretasów -DZIEKUJE KAZDEMU z osobna za każda nakreteczke i przesyłam buziaki wiecie w co ;-) 
Nie dawno były świeta jajeczne a tu mamcia już produkuje kolejne ozdóbki świąteczne-choć jeszcze nie całkiem skonczone to i tak juz fajne co? Dzisiaj chce podziękować niezwykłym wujciom i ciocią którzy mnie odwiedzili-za co to oni juz wiedza ;-) Jesteście wspaniali -DOBROĆ POWRACA i kiedyś do Was też powróci ;-)
Zmykam spac bo jutro do szkoły,do cioci Gosi na ostatnie zajęcia przed długą przerwa wakacyjna;-) Buziaki jeszcze raz pa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz