Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

sobota, 28 czerwca 2014


cześć 


 Co tam u Was słychać?
Widzieliście kiedykolwiek jednookiego bandyte- to oto i macie okazje;-) Ale mi to nie pasuje...no wymyślili sobie rodzice i pani doktor- nie jest tak fajowo widzieć bo musze pracować tym chorym oczkiem ....  W nagrode jednak był seans bajkowy ;-) biegał jakis miś i tak krzyczał a ja razem z nim -dopingowałem go aby szybciej uciekał;-)
Mamcia z wujciem Świstakiem produkuje gadzeciki na kiermasz podczas koncerciku-to juz tuż tuż wiec praca wre ;-) Na zakończenie dzionku -kąpanko i do łóżeczka  także dobrej nocki am wszystkim życze ;-) buziaki w nosalki




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz