Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

poniedziałek, 30 czerwca 2014

HeJ ;-)

Dziś po udanej imrezowej nocy ...a więc wiecie-śpiewanie mamusi do ucha przez godzinke swoich pioseneczek , postanowiłem poszperać w komputerku i zobaczcie co ujrzałem .... Wujo Michał i Ciocia Jagoda zapraszaja Was na koncercik.... (filmik na fb) oj naprawdę ..co za wspaniali ludzie;-) Dość że młodzi,utalentowani to jeszcze z dużymi serdusiami ;-)
Taka pogoda za oknem że nie chciałem nawet wyciagać nosa z domku ale mamcia zarządzla wyjazd do Babci Dziuni i nawet tyci tyci nie żałuje...bylo świetnie..Gady śpiewały, grały na róznaistych patyczkach a ja.... ja miałem mega zabawe ;-) Próby przed koncertem trwają pełna parą ;-)
Wróciliśmy dość pózno do domciu ...no i wiecie ..obowiązki ;-( ćwiczenia ach ... no ale teraz już jestem po wszystkim i ..ide spać do mojego i tylko mojego łóżeczka; -) Jutro rano mam jechać na piku piku-bedą mi krewke badać czy jest odpowiednia ilość lekarstewka w niej;-) Trzymajcie kciuki abym był dzielny ;-) Buziaki w nosalki papapa

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz