Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

poniedziałek, 28 października 2013Zbiórka pieniędzy podczas Festiwalu "Trzy Korony"

Dzieki uprzejmosci organizatorów oraz właścicieli galerii "Trzy Korony" dostalismy pozwolenie na zbiórke  pieniedzy dla Kacperka.
Bylismy bardzo mile zaskoczeni jak dużo dzieci a raczej młodzieży z checia przybyło na nowosądecki rynek alby zbierac pieniadze. Dziekujemy im bardzo bardzo serdecznie za zangażowanie ale takze wszystkim opiekuna za opieke.
Impreza a raczej mega show ,piekna pogoda przyciagła mase ludzi -dawno nie bylo takiego koncertu  na sądeczyznie. Gdy zobaczylam zdjęcia kacperka na telebimie i usłyszalam prosbe o pomoc dla Niego-łzy popłyneły mi z oczów  ale to bardziej ze szczescia ze takiego mam przystojnego Syna ;-)

Spotkałam Nasze kolorowe Animaniaki -jak zawsze usmiechniete ;-)
Wspólnymi siłami udalo sie nam uzbierac 1600zł ktore zostana wpłacone na Kacperka subkonto w fundacji i beda oczekiwac na pokrycie kosztów zabiegu fibrotomii.Dziekujemy kazdemy kto nas wsparł ;-)
 
fot.Jan Johny Burnagiel i Marcin Zoń 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz