Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

sobota, 26 października 2013

Dzisiaj kolejna zbiórka dla Kacperka


Juz dzisiaj 26.10.2013r. zapraszamy wszystkich na nowosądecki rynek na swietna zabawe połączona ze zbiórka pieniedzy dla Kacperka-na leczenie,rehabilitacje oraz zabieg fibrotomii. Juz tak nie dużo brakuje ,aby pomóc Kacperkowi w jego leczeniu i  rehabilitacji oraz uzbieranu brakującej kwoty na zabieg,choc nie wiemy czy tylko jeden zabieg wystarczy. Obecnie skupiamy sie na zbiórce na pierwszy zabieg ;-)
Od godzny 16.00 koncerty :
-Rafał Brzozowski
-Margaret
-Honorata Honey Skarbek
-Afromental
-Doda
Przy swietnej zabawie mozemy pomoc Kacperkowi,dlatego prosimy o wsparcie-Liczy sie kazdy grosik, kazda zlotówka zbliza nas do pierwszego kroku Kacperka. Przyjdz ,baw sie i pomóz dozobaczenia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz