Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

poniedziałek, 28 grudnia 2015

17 grudzień

a oto i mój nowy klin który służy jako podstawka pod główkę ale jako podstawka pod rączki gdy leżę na brzusiu i blokuje mi rączki które uciekają do tyłu... dziś mamcia wykombinowala mi namiastkę poduszeczek w których kiedyś sobie leżalem w Krakowie-pewnie pamiętacie jakim byłem wtedy króliczkiem doświadczalnym; -)
tak mi się to spodobało że 2 h grzecznie leżalem i oglądalem bajeczki a potem telewizorek; -) napięcie mięśniowe zmniejszyło się i moje ciałko mogło odpocząć od napięcia
od paru dni bardzo męczy mnie flegmula - jutro rodzice będą załatwiać kamizeleczke od Fundacji Matio aby wygonic flegmule z moich oskrzeli... coś jej się za dużo nazbierało. ..
jestem na nowym leku który ma się rozprawić z refluksem ale i syropku więc walczymy wspólnymi siłami....
dziś Wujcia nie było ... wygibaski odwołane... Wujcio chory 


zdrowkeczka życzę; -)
a teraz uciekam chrapiac... pa
buziaki w nosalki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz