Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

wtorek, 3 września 2013

Pierwszy dzien zajęć Wczesnego Wspomagania Rozwoju za nami-oj jaki Kacperek byl zadowolony na widok Pani Małgosi i Pana Marka,poznał ich od razu ;-) 60 minut przeleciało zbyt szybko jednak co dobre szybko sie kończy. Cieszyłam sie że tak wspaniale Kacpi spedził czas na zajeciach i tak bardzo mu sie podobało. Kolejne w czwartek z Pani Teresa a jutro z Panem Wojtkiem rehabilitacja Vojtą.
   Przyłaczyla sie kolejna szkoła  nr 1  w Nowym Saczu do akcji zbiórki nakrętek , dostalismy sporą dostawe worków za co jestesmy wdzieczni. 
  Kolejne sprawy zwiazane z koncertem charytatywnym dla Kacperka mozna odznaczyc na dlugiej liscie załatwień.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz