Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

poniedziałek, 9 września 2013

APEL O POMOC DO SPONSORÓW

Człowiek jest wieki nie przez to, co posiada, lecz przez to kim jest
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"
                                               Jan Paweł II

                                                                                              Szanowni Państwo!
Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" w założeniach swoich ma pomoc potrzebującym ,a przede wszystkim chorym dzieciom, których los leży głęboko wszystkim na sercu. Do grupy potrzebujących dzieci zalicza się również mój Syn Kacper, który od pierwszych dni swojego życia musi walczyć z następstwami błędów popełnionych podczas porodu. Kacperek choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego, małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że w wieku 3.5 lat Kacperek nie potrafi chodzić ,siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki, jest zdany na pomoc innych w każdej czynności. Pragnąc zapewnić wszystko co pomoże mu stanąć na własnych nóżkach, 11 i 12 pażdziernika 2013 w Parku Strzeleckim w Nowym Sączu organizujemy koncert charytatywny.
Dochód z przedsiewzięcia bedzie przeznaczony na zabieg fibrotomii - koszt to ponad 11 000 zł a nie jesteśmy pewni czy Syn nie bedzie wymagał kolejnego zabiegu.
W związku z powyższym, zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe lub rzeczowe umożliwiające w dużej mierze przeprowadzenie tego koncertu. Aktywne włączenie się w pomoc wzmocni Państwa wizerunek jako przedmiotu wspierającego działalność charytatywną. Będziemy wdzięczni za każda pomoc ofiarowaną w imię miłości bliżniego.
Nie pozostańmy obojętni wobec nieszczęścia innych.
Kwoty pieniężne można wpłacać bezpośrednio na konto fundacji z dopiskiem " 13512 Nosal Kacper-darowizna na pomoc i ochronę zdrowia"
Fundacja Dzieciom" Zdążyć z Pomocą"
Ul.Łomiańska 5
01-685 Warszawa
numer konta: 61 1060 0076 0000 3310 0018 2660
                                                                                                             z poważaniem  Nosal Monika

                                                                                                                                             tel.692 112 143

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz