Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

niedziela, 15 listopada 2015


11 listopad 

cześć Kochani
Dziś dzionek wolny od cwiczonek bo świętują wszyscy dzień w którym nasi przodkowie wywalczyli niepodległość.... ja jestem malutki więc dokładnie nie wiem o co chodzi ale rodzice mówią że to dzień szczególny podczas którego ogromnym szacunkiem musimy dążyć ludzi przez których mogę żyć w Polsce i do Was pisać bez jakiś zakazów ....
dziś był u mnie pp raz kolejny nowy Wujek Przemek Szot który szykuje dla mnie i dla Was niespodziankę ale o tym już niedługo; -)
a teraz uciekam chrapiac bo z rana wygibaski a potem wyruszam w podróż.... o tym już jutro więc do usłyszenia pa
buziaki w nosalki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz