Cześć. Mam na imię Kacper Nosal;-) Urodziłem się 15.03.2010 roku i od pierwszych dni swojego życia walczę z następstwami błędów lekarskich popełnionych podczas porodu. Choruje na mózgowe porażenie dziecęce w postaci cztero-kończynowego niedowładu spastycznego,małogłowie oraz padaczke (Zespół Westa). Choroby te powodują ,że nie potrafię chodzić, siedzieć a nawet stabilnie utrzymać główki jednak z każdym dniem walcze o moje zdróweczko ;-) Pokazuje Wam w tym blogu moje życie..ale i tez wspaniałych ludzi...moich Aniołków których spotykam na mojej drodze zycia;-)
kontakt do mnie a raczej do mojej mamusi:
tel.692 112 143
e-mail:kacpernosal@onet.pl
oraz zapraszam na Fb -Kacper Nosal

środa, 18 marca 2015

„znowu !!!!
no i sie zaczelo... znowu kaszle i mam goraczke ...rodzice walcza magicznymi lekarstewkami a ja swoja silna walka o zdrowko ...mam jutro jechac do Prokocimia jednka wszystko zalezy od mojego stanu w nocy takze trzymajcie za mnie kciuki- pomodlcie sie do Bozi bo Wasze modlitwy potrafia zdziałac cuda...buziaki w nosalki pa :-)”

znowu !!!!

no i sie zaczelo... znowu kaszle i mam goraczke ...rodzice walcza magicznymi lekarstewkami a ja swoja silna walka o zdrowko ...mam jutro jechac do Prokocimia jednka wszystko zalezy od mojego stanu w nocy takze trzymajcie za mnie kciuki- pomodlcie sie do Bozi bo Wasze modlitwy potrafia zdziałac cuda...buziaki w nosalki pa 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz